fotobudka kraków
fotobudka kraków
Fotobudka – oferta

1. Wesela

fotobudka na wesele krakówKażdy z nas wie, że wesele powinno być jak najbardziej atrakcyjne. Ten dzień Państwo Młodzi na pewno zapamiętają na całe życie. Lecz czymże było by to wydarzenie bez gości weselnych? To od nich zależy w dużym stopniu jak będą bawić się nowożeńcy. Dlatego też warto zrobić wszystko, by ta impreza była oryginała i atrakcyjna. Dzięki nasze Fotobudce para młoda jak również goście weselni będą mogli uwiecznić na zdjęciach te piękne chwile. Dodatkowo goście będą mogli wpisać się do księgi dodając wspólne zdjęcie z życzeniami. Dlaczego zatem nie skorzystać i nie zapewnić wszystkim super atrakcji jaką jest Fotobudka? Dajemy sto procent satysfakcji mnóstwo zabawy oraz moc wrażeń dzięki gadżetom które uatrakcyjnią wspólne zdjęcia.

2. Studniówki

fotobudka na studniowke krakowZbliża się matura, a Wy nadal z głową w chmurach myśląc o balu studniówkowym? Nic dziwnego, każdy abiturient chce by ta noc była wyjątkowa, pełna wrażeń i niezapomnianej zabawy. Wszyscy na pewno lubią odrobinę szaleństwa zapominając o otaczającym nas świecie. Wynajmując naszą Fotobudkę możecie tego doświadczyć robiąc odlotowe zdjęcia dzięki super gadżetom które urozmaicą zabawę. Czemu by nie zrobić sobie zwariowanego zdjęcia z kolegą z ławki, z partnerem czy z ulubionym nauczycielem. Zbierzcie się w kilka osób i pstryknijcie foto klasowej paczki 😉 To takie fajne i proste! A co najważniejsze nie musisz czekać tygodni na swoje zdjęcia – odbitki masz w ciągu kilku sekund na miejscu 😉

3. Urodziny

fotobudka na urodziny krakówOrganizujesz koledze / koleżance urodziny – niespodziankę? Chcesz żeby było wystrzałowo i fajnie? Nasza Fotobudka to zdecydowane trafny wybór . Będzie niekwestionowaną atrakcją urodzin, dzięki niej można będzie uwiecznić wszystkich gości na wspólnym zdjęciu, jak też każdy z zaproszonych będzie mógł zrobić sobie śmieszną fotkę z solenizantką/solenizantem. Zapewniamy śmieszne rekwizyty oraz przebrania 😉

4. Bale i bankiety

fotobudka na bal krakówCo zrobić, żeby zwykłemu standardowemu bankietowi nadać nutki szaleństwa? Masz dość tradycyjnych bali? Znaleźliśmy rozwiązanie – wystarczy zamówić naszą Fotobudkę – dzięki niej Twój bal czy bankiet będzie urozmaicony szalonymi zdjęciami. Zapewniamy wszelkiego rodzaje peruk, okulary, tabliczki ze śmiesznymi napisami. Dzięki temu Twój tradycyjny bal nabierze odrobiny szaleństwa! A ty sam będziesz miał pamiątkę z tego wydarzenia!

5. Wieczory panieńskie i kawalerskie

fotobudka na wieczór panieńskiJesteś głównym drużbą , czy świadkową? Organizujesz swojej przyjaciółce lub koledze wieczór panieński/ kawalerski i chcesz żeby był wyjątkowy
i niezapomniany? Możecie go uatrakcyjnić dzięki naszej Fotobudce. Zrób sobie szalone i zwariowane zdjęcia jako pamiątkę tego wydarzenia na długie lata.

6. Imprezy firmowe

fotobudka na imprezę firmowąChcesz zapewnić swoim pracownikom imprezę w milej atmosferze, pozwolić im się zintegrować i dobrze bawić? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Oferujemy Ci Fotobudke, która pozwoli upamiętnić przyjacielski wieczór i ulotne chwile uczynić niezapomnianymi.
Istnieje możliwość umieszczenia logo firmy oraz innych informacji, mówiących kto był organizatorem!

7. Dyskoteki

fotobudka na dyskotekę krakówCzy to klub czy to dyskoteka jak wiadomo każdy oczekuje dobrej zabawy. Klubowicze spędzający taki wieczór w gronie znajomych na pewno nie chcieliby się nudzić całą noc na lożach, gdy nie ma już miejsca na parkiecie. Wynajmując naszą Fotobudkę możecie to zmienić! Czemu by nie zrobić imprezy pod szyldem FOTOPARTY, gdzie każdy mógłby sobie cykać zdjęcia ze swoimi znajomymi czy też nowo poznaną sympatią. Na tym nie koniec, organizując koncert każdy z fanów artysty na pewno chciałby mieć z nim wspólne foto – taka opcja to strzał w dziesiątkę! A dodatkowo opis pod zdjęciem z logo lokalu zapadnie każdemu w pamięci.

8. Inne imprezy

fotobudka wynajem krakówPowyżej są wymienione tylko niektóre z imprez, które obsługujemy. Jesteśmy otwarci na wszystkie imprezy które sobie wymyślicie, wymarzycie. Wystarczy do nas napisać lub zadzwonić żeby uzyskać dodatkowe informacje.

Fotobudka na wesele Kraków, Tarnów, Katowice, Kielce. Stawiamy na jakość naszych usług!